Stål. Mekaniskt. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Boettens baksida med gravyr och daterad 1968. Mindre bruksslitage. (Diameter 33mm)
1 400 SEK | 2023-03-11 08:23 |
1 300 SEK | 2023-03-11 07:39 |
1 200 SEK | 2023-03-10 19:34 |
650 SEK | 2023-03-10 11:57 |
600 SEK | 2023-03-10 10:59 |
550 SEK | 2023-03-10 07:35 |
500 SEK | 2023-03-10 09:53 |
150 SEK | 2023-03-10 09:15 |
100 SEK | Startpris |