Förgylld metall. Etikettmärkt. Raster saknas, slitage, fläckar. (Höjd ca.55)
800 SEK | 2023-03-12 12:04 |
750 SEK | 2023-03-12 12:08 |
500 SEK | 2023-03-12 11:41 |
450 SEK | 2023-03-11 08:55 |
400 SEK | 2023-03-09 19:26 |
150 SEK | 2023-03-09 21:44 |
100 SEK | Startpris |