Med handmålad dekor och förgyllning. Bl.a. med dekorslitage och repor. (Diameter 25)
2 000 SEK | 2023-03-11 14:15 |
1 900 SEK | 2023-03-09 21:57 |
1 000 SEK | 2023-03-09 20:36 |
100 SEK | Startpris |