Med reliefdekor. Stämplade. Mellersta vasen med spricka. Fläckar, krackelering. (Höjd 6-27)
1 200 SEK | 2023-03-12 10:47 |
1 100 SEK | 2023-03-12 08:39 |
900 SEK | 2023-03-12 09:14 |
500 SEK | 2023-03-12 07:47 |
450 SEK | 2023-03-12 06:50 |
250 SEK | 2023-03-10 19:29 |
200 SEK | 2023-03-10 14:14 |
150 SEK | 2023-03-09 20:48 |
100 SEK | Startpris |