Med handmålad dekor och förgyllning. Bruksslitage, bl.a. med repor och dekorslitage. (Diameter 22)
2 100 SEK | 2023-03-12 07:39 |
2 000 SEK | 2023-03-12 12:16 |
1 600 SEK | 2023-03-09 18:31 |
800 SEK | 2023-03-09 20:36 |
100 SEK | Startpris |