Automat. 25 jewels. Förgylld boett. Med datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
900 SEK | 2023-03-12 11:54 |
850 SEK | 2023-03-12 11:32 |
800 SEK | 2023-03-11 20:58 |
650 SEK | 2023-03-11 08:24 |
600 SEK | 2023-03-10 13:42 |
500 SEK | 2023-03-10 08:28 |
400 SEK | 2023-03-10 09:13 |
300 SEK | 2023-03-10 07:54 |
100 SEK | Startpris |