Med dekor av tistlar. Dubbla hänklar. Stämplade. En med fotnagg. Mindre krackelering. (Höjd 30)
250 SEK | 2023-03-12 14:10 |
200 SEK | 2023-03-12 11:57 |
100 SEK | 2023-03-11 21:06 |
100 SEK | Startpris |