Olja på duk, Porte du Jerzual (Dinan). Signerad och daterad 1876. Krackelering. (44x34)
3 200 SEK | 2023-03-12 10:13 |
3 000 SEK | 2023-03-12 11:21 |
2 700 SEK | 2023-03-12 03:10 |
1 200 SEK | 2023-03-11 22:40 |
1 100 SEK | 2023-03-10 11:25 |
550 SEK | 2023-03-10 23:20 |
100 SEK | Startpris |