Svart- och rödlackad metall. Skärmar av plast. Fyra ljuspunkter. Märkt ANF 53. Slitage, skärmar med skador. (Höjd 150)
900 SEK | 2023-03-12 12:02 |
850 SEK | 2023-03-12 08:38 |
650 SEK | 2023-03-12 09:25 |
550 SEK | 2023-03-12 07:09 |
500 SEK | 2023-03-10 13:41 |
400 SEK | 2023-03-11 22:11 |
300 SEK | 2023-03-11 08:08 |
200 SEK | 2023-03-10 23:22 |
100 SEK | 2023-03-09 19:37 |
100 SEK | Startpris |