Mässing. Stämplade. Ytslitage, repor. (Höjd 47)
700 SEK | 2023-03-12 11:58 |
650 SEK | 2023-03-12 08:56 |
600 SEK | 2023-03-10 19:27 |
450 SEK | 2023-03-11 11:47 |
350 SEK | 2023-03-10 23:21 |
100 SEK | Startpris |