Majolika. Med reliefdekor. Krackelering, smånaggar, sprickor. (Höjd 23, diameter 27)
950 SEK | 2023-03-12 12:04 |
900 SEK | 2023-03-12 11:39 |
850 SEK | 2023-03-12 11:35 |
600 SEK | 2023-03-12 10:56 |
500 SEK | 2023-03-12 06:58 |
450 SEK | 2023-03-12 00:01 |
250 SEK | 2023-03-09 22:52 |
200 SEK | 2023-03-10 23:25 |
100 SEK | 2023-03-09 19:11 |
100 SEK | Startpris |