Kaffekoppar 12st, kaffefat 14st, kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna. Med handmålad dekor och förgyllning. Förgyllningsslitage, några delar med skada. (Kopparnas höjd 5, diameter 7,5)
2 100 SEK | 2023-03-12 11:58 |
2 000 SEK | 2023-03-12 11:56 |
600 SEK | 2023-03-09 20:48 |
600 SEK | 2023-03-10 12:00 |
500 SEK | 2023-03-09 21:38 |
400 SEK | 2023-03-09 19:22 |
100 SEK | 2023-03-09 18:54 |
100 SEK | Startpris |