Med blå dekor och förgyllning. Kaffekoppar 16st, kaffefat 16st samt assietter 18st. Bruksslitage. (Kopparnas höjd 6, diameter 7,5)
2 300 SEK | 2023-03-12 11:56 |
2 200 SEK | 2023-03-12 11:57 |
1 600 SEK | 2023-03-11 13:06 |
1 200 SEK | 2023-03-10 01:17 |
100 SEK | Startpris |