Med förgylld kant. Bruksslitage, bl.a. med fläckar. Några delar med nagg/lagning. (Största diameter 24)
550 SEK | 2023-03-12 07:40 |
500 SEK | 2023-03-11 21:00 |
300 SEK | 2023-03-11 19:30 |
150 SEK | 2023-03-10 13:14 |
100 SEK | Startpris |