Förgylld kant. Bruksslitage, enstaka nagg. (Diameter 21,5)
650 SEK | 2023-03-12 07:40 |
600 SEK | 2023-03-11 23:46 |
500 SEK | 2023-03-11 20:55 |
150 SEK | 2023-03-11 14:21 |
100 SEK | Startpris |