Stengods. Motiv med elefant. Stämplad. Glasyrnötningar, upphängningsfäste med nagg. (22,5x22,5)
750 SEK | 2023-03-12 00:59 |
700 SEK | 2023-03-12 10:40 |
550 SEK | 2023-03-11 22:51 |
350 SEK | 2023-03-10 20:27 |
100 SEK | 2023-03-09 20:47 |
100 SEK | Startpris |