Olja på duk, "Rubbat fundament". Signerad. Mindre färgbortfall. (50x60)
650 SEK | 2023-03-10 22:27 |
600 SEK | 2023-03-10 19:47 |
350 SEK | 2023-03-10 13:01 |
100 SEK | Startpris |