Blandteknik, älg. Signerad och daterad 1984. Inramad. (29x40)
1 500 SEK | 2023-03-12 11:14 |
1 400 SEK | 2023-03-12 11:17 |
550 SEK | 2023-03-11 10:52 |
400 SEK | 2023-03-10 16:00 |
250 SEK | 2023-03-10 14:02 |
150 SEK | 2023-03-09 19:32 |
100 SEK | 2023-03-09 18:55 |
100 SEK | Startpris |