Olja på duk, "Rumshamnsby, vinter". Signerad. Duklagning med retusch. (48x60)
2 000 SEK | 2023-03-12 11:50 |
1 900 SEK | 2023-03-12 11:35 |
1 000 SEK | 2023-03-11 23:02 |
850 SEK | 2023-03-11 18:15 |
450 SEK | 2023-03-10 19:44 |
400 SEK | 2023-03-11 10:56 |
100 SEK | Startpris |