Olja på duk, "Gräddsnipan". Signerad och daterad 87. (45x55)
400 SEK | 2023-03-12 11:54 |
350 SEK | 2023-03-12 11:42 |
300 SEK | 2023-03-10 18:36 |
150 SEK | 2023-03-10 15:58 |
100 SEK | Startpris |