Olja på dukpannå, figurer. Osignerad. Kant med småhål. (47x38)
650 SEK | 2023-03-12 11:59 |
600 SEK | 2023-03-12 11:17 |
300 SEK | 2023-03-10 14:07 |
300 SEK | 2023-03-12 07:26 |
200 SEK | 2023-03-10 19:47 |
100 SEK | Startpris |