Förgyllt. Emaljerad urtavla. Med klockkedja. Bruksslitage. Lådan sliten. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. (Diameter 47mm)
2 500 SEK | 2023-03-12 12:00 |
2 400 SEK | 2023-03-12 12:03 |
1 000 SEK | 2023-03-12 11:36 |
750 SEK | 2023-03-11 21:44 |
400 SEK | 2023-03-10 11:59 |
300 SEK | 2023-03-10 07:27 |
100 SEK | Startpris |