Tallriksställ, 1800-tal. Sticka med skuren text och datering. Redskap, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 60)
150 SEK | 2023-03-11 20:35 |
100 SEK | 2023-03-10 20:16 |
100 SEK | Startpris |