Pastellmålning, byscen med kvinna. Monogramsignerad och daterad 85. Inramad. (60x49)
3 800 SEK | 2023-03-11 21:49 |
3 600 SEK | 2023-03-12 08:59 |
3 200 SEK | 2023-03-12 07:49 |
1 700 SEK | 2023-03-12 06:39 |
900 SEK | 2023-03-11 18:14 |
900 SEK | 2023-03-11 18:51 |
800 SEK | 2023-03-11 18:49 |
650 SEK | 2023-03-10 23:06 |
550 SEK | 2023-03-09 22:34 |
500 SEK | 2023-03-10 13:47 |
400 SEK | 2023-03-10 13:16 |
300 SEK | 2023-03-10 09:31 |
100 SEK | Startpris |