Olja på pannå, interiör med figurer. Signerad och daterad 49. (44x53)
700 SEK | 2023-03-12 11:24 |
650 SEK | 2023-03-12 10:39 |
600 SEK | 2023-03-11 07:29 |
400 SEK | 2023-03-09 22:33 |
100 SEK | Startpris |