Blandtekniker 2st, munk och nunna. Signerade och daterade 1828. Inramade. (35x29)
850 SEK | 2023-03-12 12:27 |
800 SEK | 2023-03-12 11:33 |
750 SEK | 2023-03-12 11:12 |
700 SEK | 2023-03-10 09:32 |
100 SEK | Startpris |