Olja på duk, "Morkulla o rapphönsunge". Signerad och daterad 06. Duken något ospänd. Smärre rispor. (54x36)
2 700 SEK | 2023-03-12 09:48 |
2 600 SEK | 2023-03-12 08:58 |
2 200 SEK | 2023-03-12 07:53 |
2 100 SEK | 2023-03-11 18:11 |
1 000 SEK | 2023-03-10 20:01 |
350 SEK | 2023-03-09 22:32 |
100 SEK | 2023-03-09 21:58 |
100 SEK | Startpris |