Akvarell, "Fäbovall med mörksugga". Signerad och daterad 43. Inramad. Kant med hål. (48x61)
1 100 SEK | 2023-03-12 11:08 |
1 000 SEK | 2023-03-12 11:47 |
850 SEK | 2023-03-11 19:45 |
800 SEK | 2023-03-12 08:57 |
600 SEK | 2023-03-11 19:06 |
450 SEK | 2023-03-10 19:43 |
350 SEK | 2023-03-09 19:47 |
300 SEK | 2023-03-09 21:52 |
100 SEK | Startpris |