Färglagd etsning, "Flora Hortensis". Signerad. Inramad. (30x23,5)
5 200 SEK | 2023-03-12 12:08 |
5 000 SEK | 2023-03-12 12:07 |
3 400 SEK | 2023-03-12 11:49 |
3 000 SEK | 2023-03-12 09:47 |
1 000 SEK | 2023-03-10 15:29 |
200 SEK | 2023-03-10 12:12 |
150 SEK | 2023-03-09 18:53 |
100 SEK | Startpris |