Ränna, daterad 1808. Mjölksilar 2st. Kryddkvarn, mått, m.m. Slitage, bl.a. med avslag. (Längsta längd 52)
650 SEK | 2023-03-12 11:41 |
600 SEK | 2023-03-12 10:22 |
350 SEK | 2023-03-10 21:59 |
250 SEK | 2023-03-10 17:17 |
150 SEK | 2023-03-10 20:24 |
100 SEK | Startpris |