Olja på duk, skogsbild med jägare. Signerad och daterad 1860. Retuscher, duklagningar, krackelering. (64x88)
2 800 SEK | 2023-03-12 12:45 |
2 700 SEK | 2023-03-12 10:16 |
2 000 SEK | 2023-03-12 11:30 |
950 SEK | 2023-03-12 09:36 |
500 SEK | 2023-03-12 08:37 |
500 SEK | 2023-03-12 09:28 |
400 SEK | 2023-03-09 22:30 |
400 SEK | 2023-03-10 16:27 |
300 SEK | 2023-03-10 00:15 |
100 SEK | 2023-03-09 22:07 |
100 SEK | Startpris |