Färglitografi, komposition. Signerat. HC. Daterad 2001. Oramat. Mindre veck. (55x68)
550 SEK | 2023-03-12 12:06 |
500 SEK | 2023-03-12 11:46 |
450 SEK | 2023-03-10 22:59 |
450 SEK | 2023-03-12 10:33 |
250 SEK | 2023-03-11 21:22 |
100 SEK | 2023-03-10 16:27 |
100 SEK | Startpris |