Olja på pannå, komposition. Signerad och daterad 1944. (48x60)
2 700 SEK | 2023-03-12 11:03 |
2 600 SEK | 2023-03-12 11:44 |
2 400 SEK | 2023-03-12 11:24 |
1 900 SEK | 2023-03-12 10:52 |
1 700 SEK | 2023-03-11 17:48 |
1 300 SEK | 2023-03-10 19:42 |
1 100 SEK | 2023-03-10 20:51 |
900 SEK | 2023-03-10 09:29 |
700 SEK | 2023-03-10 16:25 |
600 SEK | 2023-03-10 14:00 |
500 SEK | 2023-03-10 06:33 |
500 SEK | 2023-03-10 08:32 |
200 SEK | 2023-03-09 23:21 |
100 SEK | Startpris |