Träskuren och bemålad. Huvud med lagning, färgslitage, mindre sprickor. (Höjd 16)
800 SEK | 2023-03-09 19:49 |
750 SEK | 2023-03-10 12:29 |
350 SEK | 2023-03-09 22:00 |
150 SEK | 2023-03-09 20:59 |
100 SEK | Startpris |