Färglitografi, Stockholmsbild. Signerad och numrerad. Provtryck. Daterad 1998. Inramad. (45x62)
600 SEK | 2023-03-11 14:29 |
550 SEK | 2023-03-11 07:45 |
300 SEK | 2023-03-10 14:30 |
250 SEK | 2023-03-10 13:34 |
200 SEK | 2023-03-10 12:27 |
150 SEK | 2023-03-10 11:21 |
100 SEK | 2023-03-09 19:05 |
100 SEK | Startpris |