Olja på duk, skördefolk. Signerad. (64x90)
4 200 SEK | 2023-03-12 10:18 |
4 000 SEK | 2023-03-11 21:46 |
3 200 SEK | 2023-03-12 07:53 |
1 100 SEK | 2023-03-10 07:41 |
500 SEK | 2023-03-10 13:13 |
150 SEK | 2023-03-10 12:27 |
100 SEK | Startpris |