Olja på duk, landskap med väderkvarn. Signerad. Ram med mindre dekorskador. (41x51)
5 200 SEK | 2023-03-12 10:58 |
5 000 SEK | 2023-03-12 12:08 |
3 000 SEK | 2023-03-12 10:45 |
800 SEK | 2023-03-11 22:26 |
550 SEK | 2023-03-10 23:20 |
300 SEK | 2023-03-10 19:02 |
250 SEK | 2023-03-10 10:13 |
100 SEK | Startpris |