Svarvskålar 3st, 1800-tal samt skäktkniv. Bl.a. med senare bemålning, sprickor, skador. (Längsta längd 45)
350 SEK | 2023-03-12 11:59 |
300 SEK | 2023-03-12 11:49 |
200 SEK | 2023-03-12 01:43 |
100 SEK | Startpris |