Stengods. Med försilvrad dekor. Stämplad. Fot med försilvringsslitage. (Längd 24)
700 SEK | 2023-03-12 11:46 |
650 SEK | 2023-03-11 21:17 |
600 SEK | 2023-03-11 20:50 |
400 SEK | 2023-03-11 14:20 |
250 SEK | 2023-03-10 15:01 |
200 SEK | 2023-03-09 22:04 |
100 SEK | Startpris |