Seldon med skuren dekor av bl.a. drakar och roccailer. Ett huvud med lagning. Slitage, avslag, sprickor. (Höjd 61, bredd 69, djup 22)
600 SEK | 2023-03-12 11:12 |
600 SEK | 2023-03-12 11:40 |
300 SEK | 2023-03-11 17:40 |
250 SEK | 2023-03-11 09:38 |
200 SEK | 2023-03-10 20:14 |
100 SEK | Startpris |