Senare bemålad, ställvis hårt färgslitage, mindre avslag, sprickor, lagning. (Höjd 52, bredd 35)
850 SEK | 2023-03-11 22:01 |
800 SEK | 2023-03-11 13:22 |
700 SEK | 2023-03-11 20:07 |
550 SEK | 2023-03-10 20:17 |
100 SEK | 2023-03-10 12:21 |
100 SEK | Startpris |