Med handmålad dekor och förgyllning. Dekorslitage, minimal fotnagg. (Diameter 28)
900 SEK | 2023-03-09 20:41 |
850 SEK | 2023-03-12 11:42 |
550 SEK | 2023-03-10 22:47 |
450 SEK | 2023-03-09 22:00 |
100 SEK | Startpris |