Oljor på träskiva 2st, figurscener. Signerad Dumont, bl.a. daterad 73. Fläckar. (40x22)
1 600 SEK | 2023-03-12 11:24 |
1 500 SEK | 2023-03-12 11:20 |
800 SEK | 2023-03-10 07:19 |
750 SEK | 2023-03-09 21:11 |
150 SEK | 2023-03-09 20:00 |
100 SEK | Startpris |