Färglitografi, poserande kvinna. Signerat och numrerat. Inramat. Ram med repor, nedre kant med fuktfläck. (46x55)
1 400 SEK | 2023-03-10 19:39 |
1 300 SEK | 2023-03-12 09:37 |
1 100 SEK | 2023-03-10 06:32 |
950 SEK | 2023-03-10 12:22 |
750 SEK | 2023-03-10 09:28 |
150 SEK | 2023-03-10 08:43 |
100 SEK | Startpris |