Förgylld boett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Enstaka repor. (Diameter 35mm)
2 700 SEK | 2023-03-12 11:29 |
2 600 SEK | 2023-03-12 11:26 |
2 100 SEK | 2023-03-12 09:47 |
1 800 SEK | 2023-03-11 21:42 |
1 400 SEK | 2023-03-11 17:05 |
1 200 SEK | 2023-03-10 07:45 |
600 SEK | 2023-03-10 11:57 |
500 SEK | 2023-03-10 10:03 |
100 SEK | Startpris |