Olja på träskiva, fiskare. Monogramsignerad och daterad 87. (15x19,5)
3 000 SEK | 2023-03-12 10:14 |
2 900 SEK | 2023-03-12 12:12 |
2 600 SEK | 2023-03-12 11:24 |
1 800 SEK | 2023-03-12 03:08 |
1 100 SEK | 2023-03-11 19:21 |
1 000 SEK | 2023-03-11 22:37 |
800 SEK | 2023-03-11 18:56 |
750 SEK | 2023-03-10 19:37 |
650 SEK | 2023-03-09 22:26 |
300 SEK | 2023-03-09 20:39 |
100 SEK | Startpris |