Olja på duk, vattendrag med figurer. Signerad. Mindre krackelering. (66x49)
1 100 SEK | 2023-03-12 11:18 |
1 000 SEK | 2023-03-12 10:45 |
800 SEK | 2023-03-11 22:55 |
500 SEK | 2023-03-11 12:50 |
400 SEK | 2023-03-10 15:03 |
150 SEK | 2023-03-10 22:13 |
100 SEK | Startpris |