Med handmålad dekor och förgyllning. Ställvis med dekorslitage. (Diameter 31,5)
1 000 SEK | 2023-03-12 07:39 |
950 SEK | 2023-03-11 22:36 |
850 SEK | 2023-03-09 21:59 |
800 SEK | 2023-03-09 20:37 |
100 SEK | Startpris |