Förgylld boett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 37mm)
2 800 SEK | 2023-03-12 11:54 |
2 700 SEK | 2023-03-12 11:30 |
2 500 SEK | 2023-03-12 09:46 |
2 300 SEK | 2023-03-11 21:41 |
1 900 SEK | 2023-03-10 19:37 |
1 500 SEK | 2023-03-10 16:26 |
1 300 SEK | 2023-03-10 07:42 |
150 SEK | 2023-03-09 22:48 |
100 SEK | Startpris |