Rödbetsat trä. Kinesiserande stil, 1900-talets senare del. Bordets höjd 72, diameter 120 cm. Två iläggsskivor a 50 cm/st medföljer. Repor, märken.
1 700 SEK | 2023-02-21 17:51 |
1 600 SEK | 2023-02-09 18:28 |
1 600 SEK | 2023-02-19 18:55 |
450 SEK | 2023-02-11 20:18 |
400 SEK | Startpris |